Relax v prostředí designové restaurace

Venkovní zahrádka v příjemném prostředí

1 1

Jedinečná restaurace v historickém centru Brna

Nabízíme Vám vzdušné prostory pro restauraci s celkovou výměrou 523 m². Při vstupu do hlavního sálu restaurace Vás jako první zaujme atypický prostor s vysokým stropem, který nabízí zajímavé možnosti designového zpracování interiéru. K restauraci náleží také plocha s venkovní zahrádkou ve stylu anglického dvorku. Díky tomu celkový prostor získává na ještě větší atraktivitě. V budově MORAVÁK si zaručeně najdete ideální komerční prostor, kancelář i zázemí pro svou firmu. Potěší nás, když se sem budete rádi vracet!

329 m² provozní část

143 m² zázemí restaurace

51 m² venkovní zahrádka

S&C Shell & Core

Aktuální volné prostory

Zobrazit prostor restaurace

Žádaná lokalita v centru Brna

Moderní budova MORAVÁK je situována strategicky přímo v centru Brna. Jedinečné umístění budovy MORAVÁK umožňuje jednoduchý a rychlý přesun po Brně s využitím automobilové či veřejné dopravy s následným napojením na dálnice vedoucí z Brna do hlavních světových metropolí jako je Vídeň, Bratislava či Praha.

Lokalita Moraváku

Centrální lokalita Moravského náměstí

MORAVÁK je dominantou severní části Moravského náměstí, které v budoucnu projde celkovou rekonstrukcí. Díky ní nabídne uživatelům odpočinkovou zónu s reprezentativní restaurací a kavárnou, multifunkční plochu určenou k celoročnímu využití. Nebudou chybět ani upravené trasy pro běžce.

V blízkosti veřejné dopravy

V okolí nemovitosti naleznete několik stěžejních MHD zastávek na ulici Česká a na Moravském náměstí. Vzdálené jsou dvě minuty chůze a díky nim se dokážete flexibilně přepravit v rámci Brna nebo také na vlakové a autobusové nádraží, které je vzdálené zhruba pět minut jízdy.