Obchodní jednotky v centru Brna

Prostory na míru podle Vašich představ

1 1

Retailové prostory na míru Vašemu businessu

Nabízíme Vám obchodní jednotky ve stavu Shell & Core na míru Vašemu businessu. MORAVÁK má 9 podlaží, ve kterých je kromě obchodních ploch a kanceláří také atrium, recepce, společné zasedací prostory, kryté parkoviště, kolárna s šatnou a mnoho dalšího. Interiéry jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, samozřejmostí je wifi, klimatizace, moderní výtahy a další speciality. Na všech podlažích jsou pro Vás připraveny prostory k pronájmu. Design retailů v budově MORAVÁK odráží současné trendy a uvědomuje si nutnost působit na potenciální zákazníky přívětivým dojmem a uchvátit všechny smysly. Atmosféra retailu je často zásadní při rozhodování o uzavření obchodu. Správně zvolený prostor a jeho design přináší nespornou konkurenční výhodu. Tyto skutečnosti jsme vzali v potaz při budování komerčních prostor, které Vám nabízíme.

od 28 m² nejmenší jednotka

do 256 m² největší jednotka

venkovní zahrádka

S&C Shell & Core

Aktuální volné prostory

Zobrazit obchodní prostory

Žádaná lokalita v centru Brna

Moderní budova MORAVÁK je situována strategicky přímo na vnitřním okruhu Brna. Jedinečné umístění objektu MORAVÁK umožňuje jednoduchý a rychlý přesun po Brně s využitím automobilové či veřejné dopravy s následným napojením na dálnice vedoucí z Brna do hlavních světových metropolí jako je Vídeň, Bratislava či Praha.

Lokalita Moraváku

Centrální lokalita Moravského náměstí

Budova MORAVÁK je dominantou severní části Moravského náměstí, které v budoucnu čeká celková rekonstrukce. Díky ní nabídne uživatelům odpočinkovou zónu s reprezentativní restaurací a kavárnou, multifunkční plochu určenou k celoročnímu využití. Nebudou chybět ani upravené trasy pro běžce.

V blízkosti veřejné dopravy

V okolí nemovitosti naleznete několik stěžejních MHD zastávek na ulici Česká a na Moravském náměstí. Vzdálené jsou dvě minuty chůze a díky nim se dokážete flexibilně přepravit v rámci Brna nebo také na vlakové a autobusové nádraží, které je vzdálené zhruba pět minut jízdy.