Park Špilberk
krajský soud
náměstí svobody
moravské náměstí
Masarykova Univerzita
Janáčkovo divadlo
Krajský úřad
Ústavní soud

Skvělá dopravní dostupnost

Moderní budova MORAVÁK ve funkcionalistickém stylu je situována na strategickém místě přímo na vnitřním okruhu Brna v ulici Koliště. Jedinečné umístění objektu MORAVÁK umožňuje jednoduchý a rychlý přesun nejen po Brně a okolí, ale díky snadnému napojení na dálnice i přesun do Vídně, Bratislavy či Prahy. U budovy MORAVÁK jsou také parkovací domy a stěžejní zastávky MHD. Oblast je velmi frekventovaná, což prospívá zejména obchodním a komerčním aktivitám. MORAVÁK je tak připravený být Vaším jedinečným sídlem firmy s reprezentativní kanceláří či retailem.

Lokalita Moraváku

5 min vlakové nádraží

30 min mezinárodní letiště

260 000 pracovní síla

50 000 aut/den

Jedinečná lokalita v centru Brna

Moderní budova MORAVÁK je situována strategicky přímo v centru Brna.

Lokalita Moraváku

Moravské náměstí - business centrum Brna

Obchody, kanceláře, kavárny i parky – poblíž budovy MORAVÁK najdete vše pro práci i relax. Objekt je dominantou severní části Moravského náměstí, které nabízí dostatek odpočinkových zón a často ožívá tradičními akcemi, jako jsou adventní trhy, zimní kluziště či kulturní události. Vše můžete sledovat i z oken své kanceláře. Moravské náměstí patří k nejvýznamnějším oblastem v centru Brna. Na Moravském náměstí se nachází kostel sv. Tomáše, Místodržitelský palác (sídlo Moravské galerie) i kontroverzní socha Jošta Moravského. V takové společnosti vám práce půjde téměř sama! Sledovat dění na Moravském náměstí můžete nejen z kanceláří v horních patrech budovy MORAVÁK, ale vychutnáte si ho i z komerčních prostor v přízemí.

V blízkosti veřejné dopravy

V okolí nemovitosti naleznete několik stěžejních MHD zastávek na ulici Česká a na Moravském náměstí. Vzdálené jsou dvě minuty chůze a díky nim se dokážete flexibilně přepravit v rámci Brna nebo také na vlakové a autobusové nádraží, které je vzdálené zhruba pět minut jízdy.

Vybavení v okolí

Zajímá Vás, kde je v okolí budovy MORAVÁK nejbližší bankomat, státní instituce či do které restaurace můžete vzít obchodního klienta? Najděte si vše, co potřebujete, na naší mapě.

Ubytování Bankomat Lékárna Sport Parkoviště Kultura MHD Restaurace Zrušit výběr