Prostorné kanceláře v centru Brna

Openspace až do 4 500 m²

Jedinečný výhled na Moravské náměstí

1 1 1

Luxusní kanceláře a komerční plochy v centru Brna

Nabízíme individuálně řešené prostory na míru Vaší firemní kultuře, ať již ve formě open space, nebo v podobě samostatně oddělených kanceláří. Samozřejmostí je možnost zakomponování nejnovějších trendů v uspořádání kanceláří včetně řešení mimopracovní a relaxační zóny. Umíme upravit obchodní prostory a zázemí pro Vaši společnost podle Vašich potřeb. Svým klientům věnujeme nadstandardní péči. Jsme zkušený tým, který Vám ochotně poradí s výběrem vhodného komerčního prostoru či s hledáním dokonalého zázemí pro Vaši společnost. MORAVÁK nabízí luxusní a reprezentativní komerční plochy. Standardní dispozice kancelářských jednotek jsou: 24 m², 68 m², 124 m², ale také zde najdete „open space“ a individuální řešení interiéru. Nejmenší komerční jednotky mají 18 m². Součástí budovy MORAVÁK je reprezentativní recepce s bezpečnostní službou a volně přístupná relaxační zóna v atriu.

5 000 m² pronajímatelná plocha

7 pater kanceláří

od 18 m² nejmenší jednotky

4 500 m² open space

Typy kanceláří

Nabízená plocha od 18 do 32 m2
Standard Fit Out
Nabízená plocha od 36 do 59 m2
Standard Fit Out
Nabízená plocha od 190 do 370 m2
Standard Fit Out
Nabízená plocha od 370 m2
Standard Fit Out

Aktuální volné prostory

zobrazit volné kanceláře

Žádaná lokalita v centru Brna

Moderní budova MORAVÁK je situována strategicky přímo v centru Brna. Jedinečné umístění objektu umožňuje jednoduchý a rychlý přesun po Brně s využitím automobilové či veřejné dopravy s následným napojením na dálnice vedoucí z Brna do hlavních světových metropolí jako je Vídeň, Bratislava či Praha.

parkovací místa
v historickém srdci Brna
vynikající dostupnost
v blízkosti parku
Lokalita Moraváku

Centrální lokalita Moravského náměstí

MORAVÁK je dominantou severní části Moravského náměstí, které v budoucnu čeká celková rekonstrukce. Díky ní nabídne uživatelům odpočinkovou zónu s reprezentativní restaurací a kavárnou, multifunkční plochu určenou k celoročnímu využití. Nebudou chybět ani upravené trasy pro běžce.

V blízkosti veřejné dopravy

V okolí nemovitosti naleznete několik stěžejních MHD zastávek na ulici Česká a na Moravském náměstí. Vzdálené jsou dvě minuty chůze a díky nim se dokážete flexibilně přepravit v rámci Brna nebo také na vlakové a autobusové nádraží, které je vzdálené zhruba pět minut jízdy.